Iva Prošková – kurz paličkování pro začátečníky

 

Paličkování je technika, kde spojujete více nití překřížením a stáčením. Nyní se paličkování provádí na speciálních strojích, dříve to bylo řemeslo našich babiček. K paličkování neodmyslitelně patří podvinek, herdule, tkalcovský uzel, paličky a další pomůcky a techniky. Chcete se naučit paličkovat? Učte se od profesionální krajkářky Ivy Proškové v online kurzu paličkování pro začátečníky.

 

 

Kurz paličkování pro začátečníky

Iva Prošková se věnuje paličkování více jak 50 let. Naučíte se základní paličkovací techniky a seznámíte se s pomůckami potřebnými k paličkování. Učte se z pohodlí domova a vytvořte si krásné ozdoby nebo šperky.

Chci se zdarma zapojit do kurzu paličkování>>

 

 

 

Co se v kurzu naučíte?

Tento online kurz vám dává navíc možnost si první lekce vyzkoušet. Zapojte se do kurzu zdarma a vyzkoušejte si první lekce zdarma, v kterých se naučíte: co všechno budeme potřebovat k vyrobení krajky, správně navíjet přízi na paličky a zkusíte si první vzorce – řetízky a pláténka za očka. Naučíte se další techniky, pomocí kterých budete vytvářet krásné vzory.

V případě, že vám rychlost kurzu, lektor i výklad budou vyhovovat, zapojíte se i do dalších placených lekcí kde se naučíte:

 

  • Základní pomůcky pro paličkování
  • Příprava, jak navíjet nitě na paličky, tvorba podvinku (předlohy)
  • Jak zapíchnout bezchybně špendlík do herdule
  • Naučíte se dvě základní techniky, výrobu řetízku a tkalcovský uzel
  • Techniky plátýnko a polohod
  • Paličkovat podle jednoduché předlohy

 

V kurzu získáte základy krajkářství, dozvíte se co je to paličkovaná krajka, vyrobíte si paličkované šperky, ozdoby na oblečení, doplňky do bytu a z pohodlí domova začnete paličkovat jednoduché vzory a později a ty složitější.

Chci znát detailní informace o kurzu paličkování>>

 

 

 

Online kurz paličkování je pro všechny, kteří s paličkováním začínají nebo pro samouky, kteří chtějí své dovednosti zlepšit pod profesionálním vedením Ivy Proškové, která učí paličkovanou krajku a tkaní nejen v ČR, ale i ve Španělsku, Itálii nebo Belgii.online kurzu paličkování máte jedinečnou šanci získat vědomosti krajkářky, která se tomuto řemeslu věnuje již více než 50 let.

 

Fotografie Ivy Proškové
Kurz paličkování pro začátečníky pod vedením Ivy Proškové.

 

Hledáte kreativní či rozvojové kurzy i pro své blízké? Podívejte se na další kurzy ve slevových nabídkách, které najdete ZDE.

 

 

Malování na obličej: Jak vyrobit či vybrat barvy na obličej pro děti 25. 5. 2021
Zažijte návrat do dětských let díky malování akvarelem 15. 4. 2021
Furoshiki – vyzkoušejte balení dárků do látek 16. 3. 2021
9 nápadů, jak děti doma zabavit, aby nezlobily 22. 2. 2021
Jak a čím malovat na kameny? Nechte si poradit! 23. 1. 2021