Škola kouzel Pavla Kožíška

 

Sní vaše děti o tom, že budou jednou stát na jevišti a velkému publiku ukazovat své kouzelnické triky? Stále za vámi doma běhá malý kouzelník či kouzelnice a vymýšlí, s čím by vás nachytali a jaký trik na vás vyzkouší? Pak pro vás máme skvělý tip, který vaši malí kouzelníci jistě velmi ocení a i vy u nich získáte body do plusu. Nechte děti, ať se učí od nejznámějšího Českého kouzelníka Pavla Kožíška v jeho škole kouzel a splní si svůj dětský sen. Poradíme jak na to.

 

Kouzelník jako povolání?

Kouzelnictví je jedno z nejupřímnějších povolání, diváci si kupují lístek vědomě na něco, co vědí, že není pravda. Kouzelník jim na to na začátku představení i sám poví.  A i přes to, že většina kouzelnických triků je pouze klam, kouzelnická představení jsou vyprodaná.  Jak je to možné? Kouzelnická představení diváky odvádějí od každodeního stereotypu a jsou zábavná. Proto se nebojte podpořit svého malého kouzelníka. Kurz kouzlení  s Pavlem Kožíškem nyní můžete i věnovat jako dárek. Jak na to najdete ZDE.

Fotografie Pavla Kožíška a kurz kouzlení
Kurz kouzlení s Pavlem Kožíškem

 

Jak se naučit kouzlit?

Kouzlit vaše děti naučí Pavel Kožíšek spolu se svou asistentkou Hanou Mašlíkovou. Kurz je určen pro děti od 9 let. Kouzelnické triky pro začátečníky jsou prezentovány jednoduchou formou a vy se díky tomu naučíte ty nejzábavnější triky pro začátečníky a oslníte svými kouzly rodinu, kamarády nebo třeba kolegy v práci.

Škola kouzel Pavla Kožíška vám v sedmi lekcích odhalí nejjednodušší kouzla pro začínající kouzelníky. Návod jak se naučit kouzlit, je přehledný a jednoduchý, všechna kouzla jsou vhodná pro děti.  I my jsme to zkoušeli, a jak naše kouzlení dopadlo, si můžete přečíst v článku – Jak jsem se naučil karetní triky a proč to zvládne každý. Stane se z vás neodolatelný společník pro každou oslavu či party.

Přidejte se k 1200 účastníkům Pavlova kurzu a staňte se mistrem kouzel a magie. 

Fotografie nápisu Kouzelnický kurz Pavla Kožíška

Chcete-li se naučit kouzlit jako Pavel Kožíšek, stačí se ZDE prokliknout a přihlásit se pomocí facebookové stránky, nebo e-mailu zdarma. 

 

 

Malování na obličej: Jak vyrobit či vybrat barvy na obličej pro děti 25. 5. 2021
Zažijte návrat do dětských let díky malování akvarelem 15. 4. 2021
Furoshiki – vyzkoušejte balení dárků do látek 16. 3. 2021
9 nápadů, jak děti doma zabavit, aby nezlobily 22. 2. 2021
Jak a čím malovat na kameny? Nechte si poradit! 23. 1. 2021